2 20150918 1374194864

У понедељак 14.9.2015. године у кабинету за информатику наше школе одржано је стручно предавање на тему Израда електронског портфолија за наставнике. Предавању је присуствовало 26 наставника.

Предавање су организовали и извели наставници Миодраг Јањић (техничко и информатичко образовање), Марко Ранђеловић (физичко васпитање) и Бојан Богдановић (математика) у сарадњи са наставником техничког и информатичког образовања Јовић Сашом.

Учесницима је приказан један од могућих начина како се бесплатан сервис Google sites који нуди Google може искористити за прављење порфолиа наставника. Аутори су унапред припремили шаблон посебно дизајниран да олакша рад онима који немају много искуства у раду са рачунаром и који је визуелно прилагођен нашој школи.

3 20150918 1929788227

Учесници је подељена и кратка скрипта у којој је детаљно објашњен поступак креирања портфолија помоћу датог шаблона и коју можете наћи овде.

На овом линку можете видети фотографије са овог догађаја.