Hor sa takmicenjaДана 14.05.2013. године, у Лесковцу је одржано Регионално такмичење хорова ученика основних и музичких школа јабланичког округа. Запажено учешће је имао хор наше школе, који је наступио под вођством Марије Зовко, професора музичке културе.

Хор је освојио прво место у категорији малих школа  и изборио право наступа на Републичком такмичењу, које ће бити одржано 1. и 2. јуна у Новом Бечеју.

Списак чланова школског хора који су учествовали на такмичењу:hor sedeci

Мишић Миљана, Крстић Милица, Миленковић Данијела, Лазић Тамара, Момировић Мина, Јашаревић Кристина, Вељковић Сара, Коцић Анђела, Митић Анђела, Здравковић Миљана, Савић Милица, Стефановић Нада, Јанковић Емилија, Ђокић Јана, Јовановић Наталија, Марковић Јована, Младеновић Андријана, Младеновић Тамара, Антић Андреја, Вучковић Марија, Миленковић Милентије, Стаменковић Стефан, Цекић Стефан, Момировић Лазар, Укић Денис.